Ewolucja logo Toronto Raptors vs Milwaukee Bucks

Mefju A,26 maja, 2015

Minęło tyle czasu od publikacji nowego logo na twitterze Toronto Raptors, że już zdążyłem się z nim pogodzić… Do momentu, gdy ujrzałem nowy wizerunek Milwaukee Bucks. Jako grafik amator interesuję się takimi bajerami, lubię je przeglądać, a co za tym idzie moja nienawiść do nowej ikony Dinozaurów narodziła się na nowo. Postanowiłem poświęcić pół godzinki mojego życia aby przygotować wam porównanie historii logo obu drużyn.

Aby nie było nudno przygotowałem również ankietę w której możecie zagłosować na lepsze logo według waszego uznania. Pamiętam, że reakcje na nowy wizerunek Toronto Raptors były rozmaite, od euforii, po pozytywne, przez negatywne, po kompletne hejty z użyciem niecenzuralnych słów. W naszej ankiecie wtedy spośród 46 głosów (chyba rekord naszej strony) tylko 30% głosów było na tak.

Po tak długim czasie podejście niektórych z nas pewnie się zmieniło, jak również społeczność zaglądająca na nasze strony. Dlatego jestem ciekaw którą opcję wybierzecie teraz, jeśli do wyboru będą Raptors i Bucks.

Toronto Raptirs & Milwaukke Bucks - Ewolucja logo

[socialpoll id=”2273618″]

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
26 maja, 2015