Bargnani i Knicks (Aktualizacja)

Mefju A,2 lipca, 2013

bargnaniNew York Knicks i Toronto Raptors zgodzili się na wymianę: Andrea Bargnani -> | <- Steve Novak, Marcus Camby, Quentin Richardson, Pick pierwszej rundy Draftu 2016. Dziękujemy za 7 emocjonujących sezonów spędzonych w ekipie Dinozaurów i życzymy dalszych sukcesów.

Steve Novak

SF, 30 lat. Prawda jest taka, że większość swojej kariery NBA oglądał zamiast grać. Dla tego gracza to nawet lepiej że przechodzi do Raptors. Jeśli będzie prezentował się dobrze, to napewno otrzyma szansę do gry.

Marcus Camby

C/PF, 39 lat. Wybrany z pierwszego picku w 96 roku przez Toronto Raptors. Spędził tu dwa sezony, po czym trafił do Nowego Jorku, a następnie Denver Nuggets, gdzie zaliczał średnio double-double zbiórkami i asystami. Dzisiaj nie odgrywa już kluczowej roli w NBA. Sam Camby nie jest zadowolony z tego transferu. Najwidoczniej chciał spędzić ostatnie lata swojej kariery w lepszej drużynie.


Quentin Richardson

SF/SG, 33 lata. Richardson również lata świetności ma już za sobą, może być jednak wzorem dla wielu osób, bo pomimo wielu przeciwności losu wciąż dążył do celu. Mimo wszystko gracz ten może nam się przydać jako backup, jeśli nad sobą popracuje.

Tak naprawdę nie wiadomo, kto z tych graczy w ogóle zostanie w ekipie Raptors, a gdy zostanie to ile dostanie minut. Czekamy na dalsze ruchy :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
2 lipca, 2013