Będą stare stroje na sezon 2014/15!

Mefju A,7 marca, 2014

W naszej ankiecie 40% głosów wybrało całkowity powrót do starego Toronto Raptors. 25% było za starą kolorystyką, tyle samo za wyłącznie fioletowym kolorem.

Drake na pewno przegląda naszą stronę. W trakcie wczorajszej gali MLSE ogłoszono, że na 20 sezon Raptors – 2014/2015 wrócimy nie tylko do starego loga, ale również do starych strojów. Inna sprawa, że to nie będzie trwało cały rok, a tylko kilka wybranych meczów.. Ale kogo to może obchodzić? :D

Do pełni szczęścia brakuje nam tylko pewnego gracza. Vince Carter nie zbija wielkich pieniędzy na graniu w NBA (3 mln w kontrakcie). Vinsanity w ostatnim wywiadzie przyznał, że liczy na jeszcze przynajmniej 2 sezony gry w najlepszej lidze świata. Wciąż zgarnia średnio 12 punktów na mecz, a w ciągu ostatnich dziesięciu spotkań 15, co dla nas oznacza 2 rzeczy:

1. Powinniśmy znaleźć dla niego pieniądze,
2. Byłby z niego pożytek.

Carter w wywiadach przygotowanych specjalnie na jego powrót z Mavericks do Toronto powiedział, że nigdy nie miał ochoty odejść z Raptors, a była to decyzja „z góry” organizacji. Nie wiadomo na ile jest to prawdą, wiadomo jednak, że zmieniło to jego wizerunek w oczach wielu fanów.

A może nawet cała ta sytuacja to wielkie przygotowania na powrót VC?

Masai Ujiri. Pracuj.

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
7 marca, 2014