Colangelo prezydentem Raptors. Jest miejsce dla nowego GM.

Mefju A,21 maja, 2013

1322795208775_ORIGINALMLSE tym razem okazało się nie być obojętnymi na błagania fanów Toronto Raptors. Wreszcie mamy zmiany na które czekaliśmy – a nawet z bonusami!

Colangelo z nową – starą rolą

Bryan Colangelo został przeniesiony ze stanowiska menedżera na prezydenta Toronto Raptors. To oznacza, że nie będzie już numerem 1 jeśli o zarządzanie drużyną. Od tej pory priorytetem dla niego będzie już strona biznesowa organizacji, ale Tim Leiweke jednocześnie zaznaczył, że Colangelo jest osobą znającą się na swoim fachu i że będzie chętnie korzystał z jego wiedzy, chociaż to nowy GM będzie miał największy głos w sprawach dotyczących Dinozaurów. Nasz były menedżer dodał:

“Przyszłość tej drużyny i tej organizacji ekscytuje mnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i patrzę naprzód chcąc być częścią naszego przyszłego sukcesu. Dołożę wszelkich starań, aby pomóc w rozwoju naszej drużyny (…)”

Nie będzie niespodzianek

Oprócz nowego Mendżera istnieje przecież sprawa składu drużyny. Nie powinniśmy się martwić o los naszych najlepszych graczy, jak i młodych talentów. Tim Leiweke, jak i Bryan Colangelo od samego końca sezonu zapewniają nas o:

„Nowy GM przejmie świetną sytuację w Toronto, gdyż wygląda na to, że mamy fajną, młodą podstawę i kilka dodatkowych ruchów zmieni nas w tzw. Playoff team.”

Na porannej konferencji wspomniano również o planie stworzenia nowego Centrum Treningowego dla graczy Toronto Raptors, co – nie wiem jak w waszym przypadku – ale we mnie budzi dodatkowy apetyt. Wierzę, że Tim Leiweke, razem z Colangelo i MLSE dokonają dobrego wyboru nowego GM’a i z niecierpliwością będziemy czekać na rozpoczęcie sezonu 2013/2014.

Photo Torontosun.com

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
21 maja, 2013