Czat – Nowa funkcja na stronie

Mefju A,31 marca, 2013

Pewnie niektórzy z was zauważyli, że czasami mecze nie są przez nas opisywane. Jedna sprawa, to ta, że jest nas wciąż tylko dwóch, a inna, to właśnie prace nad czatem.

Myślę, że pamiętacie ankietę, którą opublikowaliśmy jakiś miesiąc temu. Miała ona pomóc nam poprawić stan strony tak, aby to użytkownicy dobrze się na niej czuli, a dopiero na drugim miejscu my :D.

Przez ten czas poprawiliśmy wygląd Paneli bocznych i Newsów. Zwiększyliśmy czytelność i dodaliśmy panele u dołu strony głównej, aby ułatwić wam przeglądanie najnowszych materiałów z różnych kategorii. Do poprawki jest jeszcze stopka.

Oprócz edycji istniejących już rzeczy, pytaliśmy też o nowe funkcje, a konkretnie czym zająć się w pierwszej kolejności – na czym wam najbardziej zależy. Największą ilość głosów uzyskał czat, dlatego siedziałem.. pisałem.. potem odpoczywałem.. i znów pisałem.. Aż ukończyłem skrypt i dziś możecie go znaleźć pod adresem „http://toronto-raptors.pl/czat” lub po prostu klikając w button na górze strony – pewnie wywnioskujecie który.

Tak jak strona główna będzie on usprawniany, dlatego zachęcamy do wypowiadania się na jego temat pod tym postem lub nawet na czacie. Zależało mi na jego prostocie, aby zużywał jak najmniej zasobów serwera jak i łącza użytkowników. Mam nadzieję, że nie pojawią się żadne problemy i już dzisiaj będzie można wykorzystać naszą najnowszą zabawkę :).

Przy okazji wciąż zapraszamy każdego, kto chciałby redagować z nami toronto-raptors.pl: http://toronto-raptors.pl/dolacz-teamu-toronto-raptors-pl/ – potrzebujemy jeszcze jedną – dwie osoby, aby strona i nasze pomysły nabrały dynamiki. Czekam na wasze E-Maile! :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
31 marca, 2013