Kyle Lowry MVP 2013-14? Czemu nie!?

Mefju A,11 stycznia, 2014

Bdq--AxIcAA5Ww_We wczorajszym dniu starając się odespać chorobę myślałem o ostatnich wynikach All Star. DeMar DeRozan nadal na 10 miejscu, nasz rozgrywający jakby nie wzięty pod uwagę.

Chwilę potem na myśl wpadły mi jego statystyki. Ostatnie 10 meczów: 18.8 punktów, 9.1 asyst, 4.8 zbiórek na spotkanie. All Star może nie, ale MVP? Przecież wszyscy kochamy rozgrywających, reprezntujących swoje drużyny jako ich filary. Jednym z takich graczy jest właśnie Kyle Lowry z naszego Toronto Raptors.

Dzisiaj po wejściu na Twittera widzę tytuł: Mature Griffin Soars Into MVP Discussion. Klikam, a na 10 miejscu na liście pojawia się Kyle Lowry.

Sezon jeszcze długi. Gdybyśmy osiągnęli Play Offs, coś w nich ugrali, a Lowry trzymałby świetny poziom gry otrzymalibyśmy coś w rodzaju sezonu marzeń.

T. Ross prawdopodobnie zagra w konkursie rzutów za 3 punkty. Kyle Lowry mógłby zagrać w Skills Challenge. DeMara DeRozana lub Kyle’a Lowry’ego mógłby wybrać trener do swojego teamu na All Star Game. Lowry dodatkowo z szansą na MVP.. DEJM..

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
11 stycznia, 2014