Mała pomoc od Indiana Pacers i New York Knicks

Mefju A,7 kwietnia, 2014

Wymarzoną sytuacją dla Raptors byłyby miejsca: 2 dla Indiana Pacers, 3 dla Toronto, 8 dla New York Knicks. Z tym, że ósemka jest już mimo wszystko dosyć obojętna. Chcemy drugiej rundy i najlepiej jeśli spotkamy się wtedy z Pacers. To już wszystko wiemy.

Indiana Pacers

62-62223Zawodnicy tej właśnie drużyny przegrali wczoraj mecz z Atlanta Hawks wynikiem 88 – 107. Pacers rzucali ze skutecznością 41% z gry i 25% za 3. Mówi się, że mają kryzys. Nie do końca wierzę w takie szczęście. Być może ustawiają się pod stosunkowo słabsze drużyny.

Gdybyśmy zakończyli sezon z obecną tabelą, będąc na 2 miejscu w tabeli, zawodnicy Franka Vogela trafiliby na Charlotte Bobcats (39 – 38). Ciężko sobie wyobrazić porażkę w tej rundzie, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Jeśli pokonaliby Szarlotki to na drodze stanęłaby im drużyna z pary Toronto Raptors – Washington Wizards.

Wymarzona sytuacja dla nas jest tak naprawdę wymarzoną dla Pacers.

Terminarz Pacers: @ Bucks, @ Heat, vs Thunder, @ Magic.

New York Knicks

Knicks na szczęście przegrali mecz z Miami Heat wynikiem 91 – 102. Zabrakło im zawodników. J.R. Smith – 32 pkt (11 – 28), Carmelo Anthony – 13 pkt (4 – 17). Wciąż są to chyba jedyni ludzie, którzy mogą pokonać Heat w 1 rundzie.

Niestety mają jeden wielki kłopot. Wszystkie drużyny z którymi zmierzą się na koniec sezonu walczą o jak najlepszą lokatę.

Terminarz Knicks: @ Raptors, vs Bulls, @ Nets, vs Raptors.

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
7 kwietnia, 2014