Na szybko: DeRozan o Dinozaurach, BlackBerry, Draft

Mefju A,27 czerwca, 2013

raptorslogoWitam ponownie! Niestety problemy z internetem uniemożliwiają mi pisanie artykułów, dlatego postaram się na szybko opisać ostatnie wydarzenia (mając nadzieję, że moje połączenie ze światem nie zerwie się).

Wywiad z DeRozanem

Na sportsnet.ca ukazał się wywiad z DeMarem DeRozanem, w którym opowiada między innymi o swojej córce, jej ojcu chrzestnym (! ! !), o wzajemnym kontakcie z Dinozaurami (również z Ujirim, oraz Caseyem), jak i oczywiście o swojej motywacji i postępach, jakie do tej pory poczynił. Zdradza nam nad czym pracuje, nad czym chce pracować, a nawet na czym według niego powinna skupić się cała drużyna. Zapraszam do sprawdzenia. Osoby bardziej cierpliwe mogą zaczekać, aż tłumaczenie pojawi się na naszej stronie.

BlackBerry nowym Partnerem MLSE

MLSE podpisali 3 letnią umowę z BlackBerry (producent urządzeń mobilnych). Niestety temat sponsorów wykracza poza moje kompetencje, dlatego go pominemy :D.

Dzisiaj Draft!

Dokładnie tak. To ten dzień. Już za nieco ponad 3 godziny dowiemy się, które drużyny zyskają najlepszych graczy, a przede wszystkim co my – fani Raptors będziemy z tego mieć.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Ujiri nie boi się trudnych decyzji. Od dłuższego czasu mówi się, że nasz GM będzie chciał zdobyć pick choćby 2 rundy, ale mimo to fani raczej nie oczekują jakichś większych niespodzianek.

Jeśli chodzi o konkretniejsze plotki, podobno Raptors interesują się Izraelskim graczem, Galem Mekelem (25 lat, PG). Mekel został dwukrotnym MVP ligi izraelskiej i są z nim wiązane wysokie nadzieje. Drugim nazwiskiem jakie ostatnio się pojawia jest Chris Copeland z Knicks (Wolny agent, SF). Co z tego wszystkiego wyniknie?

23:30 – Przegląd draftu
01:30 – Rozpoczęcie draftu
Link do transmisji Firstrow / Raptors.com

Niestety czat jeszcze nie jest gotowy, dlatego nie obejrzymy wspólnie tego wydarzenia (o ile ja w ogóle będę w stanie to zrobić).

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
27 czerwca, 2013