Nowe Toronto-Raptors.pl

Mefju A,21 czerwca, 2013

stareanowePewnie niektórzy zdążyli zauważyć fakt, że jedną z większych cech rozróżniających nas od innych stron o tematyce NBA, jest ta, że nie zatrzymujemy się. Nie stoimy w miejscu. Wciąż pracujemy nad stroną. Po kolei.

Nowy design

Łatwość w przeglądaniu najnowszych newsów z poszczególnych kategorii. Tym kierowano się podczas projektowania. Funkcjonalność przede wszystkim, połączona z – mam nadzieję – ładnym wizerunkiem. Ankiety, wyniki meczów, statystyki itd. Każda funkcja strony ma teraz swoje miejsce.

Strona ruszyła w połowie sezonu, dlatego nie było czasu na dokładne jej przemyślenie. Z tego powodu nie było mowy, aby to wszystko nie zostało poprawione w trakcie posezonowej przerwy.

Portal jest gotowy! Czekamy na nowy sezon!

Powrót czatu

Przeprojektowywany jest również Czat. Pozostajemy przy starym układzie, tj. po lewej stronie wideo, po prawej wiadomości. Zmienia się jedynie wygląd elementów. Projekt poglądowy przedstawiam poniżej:

czatpodglad

Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i sugestie dotyczące projektu jak i samych funkcji czatu.

Współpraca z fanami Celtics

Jest nam niezmiernie miło poinformować o naszej współpracy z BCeltics.pl – witryną poświęconą drużynie Boston Celtics. Owa współpraca będzie mocnym wzmocnieniem w drodze do realizacji naszych marzeń. Serdecznie zapraszamy do regularnego zaglądania na stronę fanów BC.

Aktualizacja działu Pobieralnia

Wreszcie jest co pobierać :)! Podrzuciliśmy kilka tapet dla tych którzy lubią wyróżnić swój pulpit, lub po prostu dopasować go do swoich zainteresowań. Zostało jeszcze troszkę do wrzucenia, dlatego polecam zaglądać tam co jakiś czas!

Plany na przyszłość?

Po ukończeniu czatu kolejne niespodzianki, między innymi wreszcie długo zapowiadany pierwszy konkurs!

Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zaglądają :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
21 czerwca, 2013