Odmieniony skład Toronto Raptors

Mefju A,4 października, 2015

Niejeden powiedziałby, że Toronto Raptors przespali tegoroczne lato. Masai Ujiri lubi przemyślane, spokojne ruchy, które rzadko wywołują wielką sensację wśród fanów innych drużyn. W rzeczywistości zmian było bardzo dużo, a my jesteśmy świadkami powstawania zupełnie nowych Dinozaurów.

W 2013 roku ostatni eksperyment Bryana Colangelo z super gwiazdą NBA Rudy Gay’em okazał się niewypałem. Pod wodzą nowego menedżera rozpoczęliśmy przebudowę. Od jej początku do dnia dzisiejszego, nasze działania związane z transferami i zatrudnieniami objęły już ponad 20 zawodników najlepszej ligi świata.

Tego lata do drużyny dołączyło 7 zawodników.

W drafcie udało nam się wybrać młodego rozgrywającego, Delona Wrighta, oraz rzucającego o mocnym charakterze, Normana Powella.

Zatrudniliśmy 5 wolnych agentów: skrzydłowego DeMarre Carrolla, który został oznaczony „gwiazdką” Raptors, rozgrywającego z Toronto – Cory’ego Josepha, oraz 3 wysokich – Luisa Scole, Bismacka Biyombo i Anthony’ego Bennetta. Wszyscy zawodnicy zdają się być zadowoleni z nowego miejsca pracy :).

Wciąż brakuje w naszym składzie silnego skrzydłowego pierwszego planu, jednak jasne jest, że skład Dinozaurów został mocno odmieniony.

Masai Ujiri póki co dotrzymał danego słowa – rdzeń drużyny pozostał bez zmian.

We wtorek władze klubu ogłosiły, że wykorzystano przyszłoroczne, trzecie lata kontraktów Bruno Caboclo i Lucasa Nogueiry.

Nowe nazwiska pojawiły się również na ławce trenerskiej. Obecny skład to:

Trener główny: Dwane Casey,
Asystenci:
– Rex Kalamian
– Andy Greer
– Nick Nurse
– Jerry Stackhouse
– Jama Mahlalela
– Jamaal Magloire
– Alex McKechnie
– Scott McCullough

Dziś po raz pierwszy zobaczymy skład w obecnej postaci. Będzie to mecz towarzyski w Vancouver, gdzie odbył się 5-cio dniowy camp z całą drużyną. Zagramy z Los Angeles Clippers, o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Właśnie ukończyłem przenosiny strony na własny serwer i co dziwne wszystko zdaje się działać prawidłowo. Jeśli czytacie ten news, to znaczy, że znajdujecie się już pod właściwym adresem :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
4 października, 2015