Raptors są na fali

Mefju A,15 stycznia, 2014

Wygraliśmy 8 z 9 ostatnich meczów. Kolejny raz już obserwujemy serię zwycięstw. Nie wszyscy jeszcze w to wierzą, nie wszyscy to rozumieją. Raptors są na fali jakkolwiek byśmy nie spojrzeli na tą drużynę. Zrobiłem mały przegląd mediów i wybrałem najciekawsze tematy. Zapraszam do lektury :).

Dwane Casey przetestował drużynę na Brooklyn Nets

Drake Night nie był tak piękny jak moglibyśmy tego chcieć, a to głównie za sprawą początku 3 kwarty, kiedy Nets wyciągnęli run 18 – 3.

Trener Dinozaurów Dwane Casey nie poprosił o przerwę przez ponad 6 minut. Jak można było się domyślić i jak sam przyznał po meczu chciał sprawdzić, czy drużyna poradzi sobie w takiej sytuacji. Nie zawsze można ratować się timeoutem, nie zawsze też drużynę będą mogli wesprzeć kibice. Czy zdaliśmy egzamin? Wynik wszystko wyjaśnia.

Drake na temat czarno złotych Raptors

Jak już się przyzwyczailiśmy, w świecie NBA nic nie wycieka bez powodu. Niedawno w sieci pojawiła się wizualizacja strojów w kolorystyce Czarny/Złoty. Nie wiadomo kto jest jej autorem, ale sam projekt przypadł kibicom do gustu.

Toronto Raptors Czarne stroje

Wizualizacja stroju Toronto Raptors w kolorach Czarny, Złoty

Sam Drake natomiast mówi: „If you like it, I like it”. Co miałoby oznaczać, że to od fanów zależy jak będą wyglądać Dinozaury za 2 lata.

„We’re not trying to change the name or change too much about what we have already. I think we’re just trying to give people something exciting to look at and give them an atmosphere that’s just a little bit more invigorating.” – więcej na National Post

Ciekawostką może być też Koszulka z Drake Night, która osiągnęła cenę 200 dolarów na Ebay.

DeMar DeRozan zasługuje na All Star Game

DD w ostatnim meczu ze słabymi Milwaukee Bucks zdobył 19 punktów, rozdał 7 asyst i zebrał 7 piłek. W całej lidze mówi się: DeRozan deserving of All-Star nod, DeRozan becoming a star, Raptors All-Star DeMar DeRozan.. I tak dalej i tak dalej.

Głosowanie nawet wzięło „w swoje ręce” NBA.com publikując artykuł o graczach, których trzeba brać pod uwagę, a nie ma na nich fejmu. Wreszcie pomaga również organizacja Raptors, choć trzeba przyznać, że o dobre kilka tygodni za późno.

DeRozanowi pomagają też koledzy z drużyny, a nawet sam James Harden: „My brother @DeMar_DeRozan better be a All-Star this year!! He is out here hoopin!!!!!!!”.

Pamiętajcie o głosowaniu!! To nie tylko prezent dla naszego rzucającego, to również szansa na jeszcze większe odpalenie tego zawodnika. On chce grać na poziomie gwiazd, a my musimy pokazać, że w niego wierzymy.

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
15 stycznia, 2014