Rusza liga typerów Toronto-Raptors.pl

Mefju A,20 października, 2014

Zaczynamy ligę typerów Toronto Raptors. Pozostało 9 dni do pierwszego meczu sezonu 2014/15 z Atlanta Hawks. Od dzisiaj można już typować jego wynik. Przedstawiamy zasady i reguły gry.

Jak grać

Zacznijmy od najważniejszego. Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować konto w typerze. Ponadto wymagamy polubienia naszej strony na Facebooku, co pewnie każdy z Was już dawno zrobił.

Link do typera znajdziemy również w menu strony „Fun -> Liga typerów”, oraz na dole strony głównej, na wypadek, gdyby z któregoś urządzenia mobilnego nie dało się rozwinąć menu.

Zasady i punktacja

Po zalogowaniu powita nas najbliższe spotkanie. Czas na wytypowanie jest równy z ustalonym momentem jego rozpoczęcia. W przypadku meczu z Atlanta Hawks będzie to 1:30, dnia 30.10.2014.

1. Zwycięzca (1 pkt).
Pod nazwą drużyny znajdują się kółeczka przeznaczone do wyboru zwycięzcy. Klikamy i gotowe. Za trafiony typ dostaniemy 1 punkt.

2. Dokładny wynik (3 pkt).
Następnie typujemy dokładny wynik spotkania. Trafienie graniczy trochę z cudem, dlatego osoba, której się poszczęści, zgarnie 3 punkty.

3. Pytanie dodatkowe (1 pkt).
Aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie jakichkolwiek punktów, warto wypełnić ostatnie pole. Pytania z rodzaju „Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów / asyst / zbiórek..”. Za poprawną odpowiedź dostaniemy 1 punkt. Odpowiadać trzeba dokładnie, pełnym imieniem i nazwiskiem. „Louis Williams”, „DeMar DeRozan”, „Greivis Vasquez”, „Lucas Nogueira”. Inaczej system nie zliczy nam punktów.

Łącznie w każdym meczu można zebrać 5 punktów.

Statystyki graczy aktualizowane są podczas logowania. System zliczy Twój dorobek np. przy okazji typowania kolejnego spotkania.

Nagrody

Podstawa to oczywiście nagrody rzeczowe. Ich ilość, czy cena ustalone zostaną na podstawie ilości osób biorących udział w zabawie. Gdzieś w okolicach stycznia opublikujemy ankietę, w której będziecie mogli wybrać nagrody dla zwycięzców.

Zapraszajcie znajomych, lajkujcie, udostępniajcie. Im jest nas więcej, tym lepsza zabawa. Powodzenia :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
20 października, 2014