Skład Toronto Raptors na Ligę Letnią 2014

Mefju A,7 lipca, 2014

Opublikowano skład Toronto Raptors na zbliżającą się Ligę Letnią w Las Vegas. Na liście znalazło się 4 reprezentantów Raptors:

1. Bruno Caboclo, F, Brazylia
2. DeAndre Daniels, F, Connecticut / USA
3. Lucas Nogueira, C, Brazylia
4. Dwight Buycks, G

Wiadomo, że pierwszy plan przejmie pierwsza trójka. Ciekawy jednak powinien być występ Dwighta Buycksa, który w obliczu plotek związanych z Nando De Colo będzie chciał walczyć o pozostanie w drużynie jako trzeci rozgrywający. (PS. Właśnie Yahoo doniosło, że plotki niedługo staną się oficjalne, a NDC zagra w CSKA Moskwa)

W poprzednim sezonie Buycksowi udało się zrobić niezłe zamieszanie, kiedy zgarniał średnio 10 punktów, 6 asyst, 2.5 zbiórek i 2 przechwyty na 21 minut gry.

Mnie osobiście najbardziej ciekawić będzie DeAndre Daniels, który zainteresował mnie poprzez swoją radość. Wierzę, że gracz, który cieszył się z wyboru w Drafcie, który chętnie zrobiłby transparent „Jestem w Toronto Raptors”, żeby cały świat o tym się dowiedział.. nie da się tak łatwo wysłać do Europy.

Pozostali zawodnicy:

1. T.J. Bray, G, Princeton / USA
2. Chris Daniels, C, Texas / USA, ostatnio grał w Libanie
3. Sam Dower, F, Gonzaga / USA
4. Darington Hobson, G, New Mexico / USA, ostatnio grał w Izraelu
5. Eli Holman, F, Detroit Mercy / USA, ost. Turcja
6. Myck Kabongo, G, Texas / Kanada, urodzony w Kongo
7. Doron Lamb, G, Kentucky / USA, ost. Orlando Magic
8. Malcolm Lee, G, UCLA / USA
9. Scott Machado, G, Iona / USA, ost. Francja
10. John Shurna, F, Northwestern / USA, ost. Hiszpania
11. Hassan Whiteside, C, Marshall / USA, ost. Chiny

Niestety jestem ostatnio zabiegany i nie zrobię głębszej analizy na kogo powinniśmy zwrócic uwagę. Na pewno rzucają się w oczy 3 nazwiska: T. J. Bray (brał udział w treningach Toronto Raptors, wysoki rozgrywający), Myck Kabongo (ostatnio grający w D-League), oraz oczywiście Doron Lamb (zwolniony niedawno przez Orlando Magic).

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
7 lipca, 2014