Trzeciemu miejscu mówimy „pa pa”?

Mefju A,13 kwietnia, 2014

Miami Heat zwyciężyli z Indiana Pacers, tylko po to, żeby później przegrać z Atlanta Hawks. Zatem Indiana Pacers wracają na pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej, a New York Knicks tracą szansę na grę o mistrzostwo.

I znowu los zwraca się przeciw naszej drużynie. Można założyć (choć niekoniecznie musi to się okazać prawdą), że New York Knicks poddadzą się „Bykom” dzisiejszej nocy. Poćwiczą akcje, pograją więcej ławką.. Nie wiem. Wiem za to, że porażka nie będzie ich bolała i w razie potrzeby zawodnicy NY nie zaryzykują kontuzjami.

playoffs-pre

Tyle dobrego, że w obecnym rozstawieniu znów gramy z Indiana Pacers. Chwila pocieszenia. Za moment pozycje znów mogą sie poodwracać.

Nasze szanse na 3 miejsce? Przed nami 3 drużyny, które nie biorą udziału w PO: @ Pistons, vs Bucks, @ Knicks.

Przed Chicago Bulls: @ Knicks, vs Magic, @ Bobcats. Charlotte Bobcats wyraźnie walczą z Washington Wizards o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań, wliczając w to Brooklyn Nets i 2x samych Wizards.

Toronto Raptors vs Detroit Pistons

Z Pistons to co zawsze: Jennings, Stuckey, Drummond i Monroe. Andre Drummond zagrał świetnie przeciwko Chicago Bulls: 26 punktów i 26 zbiórek (12 of), co oznacza kolejny trening dla naszego centra.

Poza tym wystąpią w okrojonym składzie, dlatego powinno pójść gładko. Czyli znów będziemy się denerwować 48 minut, ale ostatecznie powinnniśmy wracać z kolejnym „W”.

Dzisiejszy mecz wcześnie: 21:30!!!!!

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
13 kwietnia, 2014