Zmian ciąg dalszy

Mefju A,5 czerwca, 2013

masaiujiri_2690-430x298Szaleństwo. A jeśli nie, to napewno stąpa na granicy. Możliwe, że Ujiri poczynił więcej zmian w pierwszym tygodniu pracy niż Colangelo w ciągu.. Powiedzmy 2 lat.

Ujiri Raptors wyczyści

Być może niektórym tytuł skojarzy się z czymś więcej niż znienawidzonym przez większość facetów myciem naczyń. Po odpowiedzi na pytanie fanów „Czy zrobisz coś z Andreą” nasz GM wziął się za drużynę, ale od tej drugiej strony. Zwolnienia.

Mówi się, że Nigeryjczyk pozbył się swojego byłego rywala w drodze o stanowisko menedżera drużyny, tj. Eda Stefanskiego. Ale to nie wszystko. Zwolniono również kilku łowców talentów, między innymi Dave’a Pendergrafta, oraz Jima Kelly’ego.

Jeśli chodzi o to kto zastąpi tych wszystkich ludzi, to na tą chwilę nie mamy pojęcia. Natomiast wiemy, że Dinozaury interesują się asystentem GM’a Milwaukee Bucks tj. Jeffem Weltmanem.

Przyszłość Toronto Raptors

Marka Toronto Raptors, jej wygląd, wizja również będzie poprawiana. Na początek planowane są nowe stroje naszej drużyny. Niedawno opublikowaliśmy ankietę dotyczącą tego, czy Dinozaury powinny zmienić swoją nazwę. W przeciwieństwie do sportsnet.ca nasi użytkownicy nie chcą tak wielkiej zmiany. Niestety wciąż jest to możliwe.

Dwane Casey prawdopodobnie zachowa posadę pierwszego trenera Raptors, co nie jest złą wiadomością jeśli tylko Casey powróci do swojej „świetności”. Oczekiwałbym bardziej zmian na pozycjach asystentów trenera.

Jeszcze jedno. Jak powiedział sam Ujiri. Od tej pory naszym celem nie jest awans do PO, a mistrzostwo NBA. ;)

Photo: tsn.ca

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
5 czerwca, 2013