Dwight Buycks nowym graczem Raptors, kolejne zatrudnienia.

Mefju A,12 lipca, 2013

Dwight+Buycks+NCAA+Basketball+Tournament+Second+Olvu-LD0uhexDwight Buycks, 24 lata, 191cm wzrostu, rozgrywający, dołączył do ekipy Dinozaurów. Sezon 2012/13 spędził we Francji, w drużynie „Gravelines-Dunkerque„, gdzie zaliczał średnio 18.2pkt, 3.2zbiórek i 2.9 asyst na mecz. Ostatnio grał w Orlando w czasie Ligi Letniej dla drużyny z Oklahomy. Jego statystyki z LL (9.5pkt, 6ast, 2.5zb) udowadniają nam, że ten gracz ma potencjał. Jest to prawdopodobnie dobry „steal”. Gracz w sam raz na backup dla Lowry’ego. Witamy w Toronto!

Sztab trenerski

Do Casey’a i Nicka Nurse’a dołączyli kolejni trenerzy, tj. Bill Bayno (Timberwolves), oraz Jesse Mermuys (Rockets). Mówi się również o przedłużeniu umowy z Tomem Sternenem i podpisaniem jej z Johnem Townsendem (phoenix), gdyż pojawili się na Campie Toronto Raptors w Las Vegas.

Większość informacji nie jest jeszcze oficjalna, ale możemy szczerze przyznać, że koło wreszcie ruszyło. Zbieramy drużynę.

Rudy Gay

Znów krążą słuchy o możliwości transferu Rudy’ego do Detroit Pistons. Jednak to tylko domysły.

Mark Lyons

Ciekawostką może być, że Mark Lyons, który zagra w naszej ekipie w trakcie Ligi Letniej liczył na miejsce w naszej drużynie. Teraz mamy Dwighta Buycks’a, więc te plany są już na wpół nieaktualne, ale napewno wciąż warte wspomnienia.

PS. Liga letnia już jutro!

Fotos: zimbio.com

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
12 lipca, 2013