T. Ross krytykuje, bezpieczny Casey, nowe stroje

Marcel,16 maja, 2015

#T. Ross odpowiada krytykom

Po wyeliminowaniu Raptors w pierwszej rundzie przez Washington Wizards, wiele osób zaczęło zadawać sobie pytanie, co tak naprawdę było przyczyną porażki. Jak widać rozważania te nie umknęły Terrence Rossowi, który wstawił na swojego instagrama zdjęcie wraz z wiadomością do „niewiernych” fanów.

11253916_884326458294141_1786055996_nDo wszystkich „fanów” Raptors, którzy uważają, że drużyna powinna wytransferować lub pozbyć się zawodników – chciałbym Wam tylko przypomnieć, że obecny skład jest najlepszym jaki ta organizacja kiedykolwiek miała . Prawdą jest, że nie pokazaliśmy się z dobrej strony w play offs, ale mieliśmy piekielny sezon. Jeszcze 5 lat temu ta organizacja nie była w stanie wejść do fazy play offs. To co pokazaliśmy w rozgrywkach posezonowych jest niewytłumaczalne, nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy dobrą drużyną. Część z Was uważa, że ten rok jest stracony, ponieważ nie zdobyliśmy mistrzostwa. Wciąż podejmujemy kroki by sprowadzić mistrzostwo do domu dla Was wszystkich. Cały czas zamierzamy ciężko pracować, aby osiągnąć nasze cele. #WETHENORTH

Czy Waszym zdaniem T. słusznie skrytykował kibiców? Co jak co, ale to on jest po części odpowiedzialny za słabe wyniki Raptors. Ross w tegorocznych play offs zdobywał średnio 7 punktów na 38% skuteczności, spędzając przy tym 27 minut na parkiecie. Biorąc pod uwagę jego możliwości to naprawdę mało.

#Casey zostaje na stanowisku

Jak donoszą dziennikarze zza oceanu, Raptors postanowili dać jeszcze jedną szansę coachowi Casey’owi.

Tyle szczęścia co Casey nie mają jednak jego asystenci. Najprawdopodobniej ktoś z piątki: Bill Bayno, Nick Nurse, Tom Sterner, Jesse Mermuys, Jama Mahlalela pożegna się z klubem tego lata. Krążą plotki, że Raptors są zainteresowani zatrudnieniem ex-trenera New Orleans Pelicans – Monty Williamsa. Williams miałby objąć stanowisko asystenta trenera. Sam zainteresowany uważa jednak, że stać go na większą rolę w klubie i najprawdopodobniej odrzuci proponowaną przez Raptors ofertę.

 

#Nowe-stare jerseye na sezon 2015-2016

Co prawda nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale chodzą pogłoski, że jerseye Raptors w przyszłym sezonie będą wyglądały następująco:

Toronto-Raptors-New-Uniform-Mockup-2

Jak widzicie, nie różnią się one specjalnie niczym od tegorocznych. Wyjątek stanowi jedynie alternatywny strój inspirowany motywem Drake’a. Czy według Was czerń połączona z złotem będzie dobrze prezentowała się na koszulkach? Według mnie nie umywają się do tych „oldschoolowych” jakie mieliśmy okazję oglądać podczas tegorocznych rozgrywek z okazji 20-lecia klubu.

url

To tyle na dzisiaj. #WeTheNorth

Z miłości do koszykówki:
Marcel
16 maja, 2015