2 mecze do polecenia

Elwood,14 marca, 2016

Czyli Raptors – Heat oraz Spurs -Thunder. Krótko i treściwie, gdyż mnie głowa po pracy boli a nie chciałem, by ktokolwiek z dwóch osób regularnie mnie czytających przegapili ciekawe spotkania.

Raptors zagrali koncertowo, egzekucja na najwyższym poziomie a i DeLorean udowodnił niedowiarkom wartość bojową po obu stronach parkietu. Lowry załączył „turbo” wtedy, gdy drużyna tego najbardziej potrzebowała. Nie ukrywam, przed oglądaniem widziałem box score – i w ferworze walki nie śmiałbym stwierdzić niskiej skuteczności zarówno Kyle`a jak i Gorana. Ciekawe widowisko, napięcie budowane od początku. Fun 2 watch.

Spurs Thunder za to było jeszcze lepsze. Świetny start, kontry, gra 1 vs 1. Fundamental Tim, rewelacyjni wysocy z ławki Spurs i energiczny Robertson łatający dziury w rotacji po drugiej stronie mocy. Do tego Kawhi, chwilami heros trójek, innymi zaś momentami Rodman szorujący po parkiecie po bezpańską piłkę. Era Popa dobiega końca, nie zwlekajcie więc ni chwili dłużej tylko piwko/kawa na blat, słuchawki na uszy i jedziecie doubleheadera.

A na koniec słodyczy nieco – March Madness wchodzi we właściwą kibicom fazę, mieliśmy już Selection Sunday, pojawiły się brackety na CBS dzięki czemu można typować zwycięzców par, wygrywać grube miliony i zacząć przeżywać eksplozję talentów pukających do drzwi z szyldem NBA. Link do bracketów:

https://auth.cbssports.com/login

 

p.s.RTV Euro Agd przesłało informację, iż ruszyła Nocna Promocja. Bawmy się:

http://www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja-160314.bhtml?utm_source=biuletyn&utm_medium=email&utm_content=header&utm_campaign=2016-03-14_B_M_NC_Nocna_GR&from=newsletter#euid=9673710

 

Nuff Said

 

Z miłości do koszykówki:
Elwood
14 marca, 2016