Dwa w jednym

Elwood,25 lutego, 2016

Witojcie. Hej. Czołgiem. I tak dalej bez końca można próbować kombinacji z powitaniami. Nie o tym chciałem a o pewnej sprawie. W sumie bardziej o dwóch sprawach, nie dotyczących Toronto bezpośrednio. Wskazać dwa spotkania warte uwagi chciałem, przy czym w żadnym z nich dinozaury nie grały. Takie mam szczęście, iż ostatnimi czasy mam przerwę w pracy (która nomen omen kończy się z dniem 1 marca) więc mogłem nadrabiać, oglądać i  podziwiać wyczyny zawodowców z najlepszej ligi świata średnio 3 razy dziennie. 3 spotkania dziennie od deski do deski, łowienie smaczków, malutkich wątków którymi sycić się można po wsze czasy (albo do obiadu). Skoro obejrzałem spotkań x-naście to czemu by nie wskazać tych najciekawszych, w których i Wy możecie się zanurzyć i wyciągnąć z tego coś dla siebie? Raptors później, teraz sugestie z nimi nie związane.

22.02 – Miami Heat vs Indiana Pacers

Dla ewentualnych głosów sugerujących stronniczość – nie byłem za konkretnym zespołem, byłem za ciekawym meczem. I to dostałem w 100%. Jeśli szukacie rozgrywek na poziomie fazy PO, kombinacyjnych akcji, powrotów, zmian prowadzenia – ten mecz jest dla Was. Jeśli kręci Was inteligentny rozgrywający, walczący jedną ręką skrzydłowy i kosmiczny środkowy do pozazdroszczenia – ten mecz jest dla Was. Do tego rewelacyjny Paul George i  niesmak po Amare. Nie sugerujcie się wynikiem, szorujcie na NBAHD.

05.02 – Miami Heat vs Charlotte Hornets

Kolejny raz Heat, kolejny popis rozgrywających (Kemba czuje grę po powrocie). Batum, Winslow, Hassan. Marvin, Cody. Zmiany w obronie, zmienne tempo gry. Łatwiej by szukać było tego, co mogło się nie podobać. Enjoy

Dziś jadę z GSW vs Heat, Toronto z Wolves i Knix z Pacers.

Garść newsów:

Iron Maiden opublikowało tracklistę na Book of Souls tour. Zacna

Beno Udrih i Marc Gasol out 4 season.

Bargs w kręgu zainteresowań m.in. Pistons.

Dave Lee podpisał z Mavs.

Copeland podpisał z Magic.

Wymiana między Pistons a Rockets została cofnięta z racji problemów zdrowotnych Monte. tym samym Joel Anthony wrócił do Detroit a Thornton i Monte do Houston.

Z miłości do koszykówki:
Elwood
25 lutego, 2016