Finały konferencji mecz czwarty

Elwood,24 maja, 2016

I co tu napisać o takim spotkaniu? Po meczu, w którym wszystko dosłownie nam wychodziło. Para liderów grała niesamowicie, zadaniowi zawodnicy robili wszystko jak trzeba a i przeciwnik dopisał z nieskutecznością rzutową. To może w punktach, by łatwiej było pojąć, czego świadkiem byłem a czego i wy możecie doświadczyć.

  • Lowry potrafił wziąć na plecy Irvinga, kangura a nawet Brona i zarówno rzucać z odchylenia jak i wkręcać się w pomalowane. Po drugiej stronie parkietu siła i szybkie ręce pomagały w defensywie, gdy Bron próbował z nim cofać. Niebywale spokojny w grze, świetne wjazdy pod kosz. Miodzio. Do tego ten wymuszony faul na LB w końcówce po kontrze.
  • DeRozan trafił z dystansu, wchodził pod kosz, nie unikał kontaktu. Krył pewnie, blisko, do tego szybkie ręce jego i Rossa to przecięte linie podań i złamanie ataku Cavs.
  • Carroll w pełni sił po urazach daje ogień obronny, pewną trójkę jak też skutecznie rozciąga obronę przeciwnika.
  • Joseph? Profesor, wyuczony pod skrzydłami Popa uspokajał grę, krył silniejsze dwójki i niebywale dobrze uzupełniał skład na parkiecie.
  • PatPat to energizer składu na obu deskach. Do tego rzut za trzy bez rotacji, wymuszanie fauli przeciwnika…poezja.
  • Bismack? To ten sam rezerwowy center, którego ukradliśmy Hornets? Mutombo junior, bloki w pomalowanym (Love śle pozdrowienia) jak też za linią trójek (Smith). Krycie Brona, podkoszowych, ganianie za obwodowymi (Dell, Smith wcześniej wspomniany). Energia, uśmiech, konsekwencja i rewelacyjne ustawianie się do zbiórki.
  • A Jonas jest gotowy do gry. I tu pytanie, czy jeśli Cleveland będzie pudłowało tak samo w meczu piątym, to czy nie byłoby sensownym pograć chwilę parą BB-JV na zastawienie pomalowanego, łapanie zbiórek i dominację podkoszową. Do tego robienie przez nich miejsca w pomalowanym. Taki mam plan/życzenie na kolejny mecz.
  • Cavs? Pewnie mają swoją stronę. Możemy im przesłać trochę chusteczek na otarcie łez.

 

Enjoy

http://nbahd.com/2016/05/23/watch-game-4-cavaliers-vs-raptors-replays-full-game/

Z miłości do koszykówki:
Elwood
24 maja, 2016