Kings zwyciężają. Fani Raptors wyprowadzeni z równowagi.

Mefju A,6 lutego, 2014

Kyle Lowry: Faul ofensywnyPrzywykliśmy, że nasza drużyna odrabia straty na ostatni moment. Przegraliśmy wszystkie 3 pierwsze kwarty tego spotkania i patrząc przez ich pryzmat porażka nam się należała. Zwycięzcą jednak nie zostaje ten kto prowadzi przez 3 kwarty, a kto ma więcej punktów po ostatniej części meczu.

Na 25 sekund do końca spotkania byliśmy bardzo blisko kolejnego wielkiego Come-Backu w wykonianiu Dinozaurów. Wyprowadzamy piłkę zza lini bocznej. John Salmons podaje do DeMara DeRozana, grającego w tym meczu z dosyć słabą skutecznością, a ten podaje do prawie niezawodnego ostatnio Kyle’a. Kyle Lowry decyduje się na szybki i ryzykowny rzut za 3 punkty. Dla niego to normalka.

Wypuszcza piłkę z rąk, jednocześnie starając się nabrać równowagi w powietrzu wysuwając nogi do przodu. W tym czasie rozpędzony Ben McLemore zahacza o nie swoimi i po chwili obaj padają na parkiet obserwując czy piłka wpadnie do kosza.

Piłka wpada i słychać gwizdek. Z 99-105, na 102-105 + rzut z linii osobistej? Niestety. Ofensywny faul na naszym rozgrywającym. Kyle wkurzony biegnie do swojej ławki, później dowiaduje się o faulu technicznym (za zbyt agresywne bieganie) i opuszcza halę.

piotrekzprod
God damn. One of the most ridicolous calls Ive ever seen.

Michaelsp9
Refs need to get penalized for making fucking dumbass calls like this. Its not fair giving a team an L when they didn’t do anything illegal. Refs don’t give a fuck as long as they get their check.

Forza Rossoneri
every fucking year we have to deal with this shit. Its serious ridiculous and its pretty obvious now refs simply do all the can to stop the raptors from winning games. The nba apologized to us 4 times last year for game losing calls. HOW ABOUT YOU GET YOUR HEADS OUT OF YOUR ASSES AND STOP APOLOGIZING AND ACTUALLY FUCKING FIX THIS. I’m serious sick and tired of this our boys played so hard to fight back they give 100% every game but the refs simply do not allow them to win or at least make a shot to give them an advantage. Like having a no call there would just be like ohh maybe he just didn’t see but calling an offensive foul is just showing that you cannot let the raptors get back in this

Oto niektóre komentarze spod klipu na Youtube.. Osobiście nie chcę wyciągać wniosków, może coś w tym wszystkim jest, może nie. Na pewno czas zacząć przyglądać się bardziej wszystkim dziwnym gwizdkom na Dinozaurach.

Wyróżnieni:

MVP Meczu: Rudy Gay + DeMarcus Cousins

Najlepsi gracze Raptors: Kyle Lowry: 21 pkt, 8 as, 7zb;

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
6 lutego, 2014