Zwycięstwo w Nowym Jorku!

Mefju A,28 grudnia, 2013

New_York_KnicksPrzed meczem byliśmy ciekawi występu przede wszystkim dwóch osób. Jedną z nich był nasz były gracz Andrea Bargnani, drugą Kyle Lowry. Obaj mieli coś do udowodnienia i obaj spełnili swoje założenia.

Początek meczu był popisem Bargnaniego, który bezwzględnie wykorzystał nasz fatalny start zdobywając 10 punktów i 5 zbiórek. Nasza drużyna ciągle goniła wynik, a kiedy zbliżaliśmy się do przeciwnika na kilka punktów nagle sytuacja ponownie odwracała się na naszą niekorzyść. Taki ciąg wydarzeń utrzymwał się aż do trzeciej kwarty, kiedy wreszcie Raptors przypomnieli sobie, że przecież chodzi o wrzucanie piłki do kosza i przede wszystkim wygrywanie meczów. Od tamtej pory to my stawialiśmy warunki, których Knicks nie zdołali udźwignąć.

Po horrorze jaki przeżywaliśmy przez prawie trzy kwarty, ostatnia część była dla nas odpoczynkiem, jakby nagrodą za wytrwanie do końca meczu :).

Będzie buczenie!

Już dzisiaj Knicks przyjeżdżają do Toronto na powtórkę. I tutaj pojawiają się dwie ciekawostki:

1. Toronto Raptors akurat na dzisiejszy mecz przygotowało figurki „Bobblehead” DeMara DeRozana, dla pierwszych 10 000 fanów.
2. Akurat na dzisiejszy dzień ceny biletów są o bodajże 20% niższe niż zwykle.

Władze klubu najwyraźniej chcą odpowiednio przygotować halę na przyjazd Bargnaniego. Mam nadzieję, że będzie hałas! Mam też nadzieję, że i wy się pojawicie na naszej stronie kilka minut przed 1:00 aby wesprzeć naszą drużynę :) Zapraszamy!