„KD” od fanów na Drake OVO Fest

Mefju A,5 sierpnia, 2014

Drake (ambasador Toronto Raptors) zaprosił na OVO Fest kilku graczy NBA. Jednym z nich był Kevin Durant z Oklahoma City Thunder. Gospodarz imprezy przygotował dla niego niespodziankę. Spytał się fanów, co by było, gdyby KD zagrał w Toronto Raptors? Reakcji wszyscy się domyślacie :)

Kevin Durant obija się o naszą drużynę od kilku lat. Na początku był wywiad, w którym powiedział, że w młodości marzyła mu się gra dla Toronto Raptors ze względu na to, co wyczyniał Vince Carter.

Niedawno do tematu wrócił Greivis Vasquez. W jednym z wywiadów przyznał, że jego marzeniem jest gra z Kevinem Durantem w jednej drużynie NBA. Dodał, że najlepiej, gdyby był nim skład Raptors.

W czasie kolejnego wywiadu dla TSN (po Play Offach) znowu poruszono ten temat. Vasquez chcąc wzbudzić jeszcze większe zamieszanie, zagwarantował, że gdyby Durant przyszedł do Toronto Raptors w 2016, poprowadziłby tą drużynę do Mistrzostwa NBA. Oczywiście marzenia trochę gryzą się z rzeczywistością, gdyż rozgrywający Dinozaurów otrzymał akurat 2-letni kontrakt.

Nie mielibyśmy jednak nic przeciwko, gdyby za 2 lata pierwsza piątka Toronto Raptors wyglądała następująco:

PG – Kyle Lowry
SG – DeMar DeRozan
SF – Terrence Ross
PF – Kevin Durant
C – Jonas Valanciunas

Na zmianę z:

PG – Greivis Vasquez
SG – Lou Williams
SF – Bruno Caboclo
PF – Amir Johnson
C.. Lucas Nogueira?

Hehehe! Żart. Miejmy nadzieję, że do zgarnięcia tytułu Durant nigdy nie będzie nam potrzebny :)

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
5 sierpnia, 2014