WEHIKUŁ CZASU CZĘŚĆ CZWARTA

Elwood,19 lutego, 2016

Kontynuując poprzednią myśl przedstawiam 2 część wskazań na mecze rozgrywane tuż po All Star Weekend. Jeśli podobała się Wam część pierwsza z racji humoru, ciekawostek i sprytnego podejścia do sprawy – spokojnie, to przeszłość. Teraz będzie drętwo, wujowo i do bani. Kajetan P. złapany. Jeszcze wczoraj wszyscy mówili otwarcie jak się nazywa. Barany.

A w tle Liga Miszczufff , Roma – Real. Parszywe telewizje kablowo cyfrowe. C+ ma NBA i ligę Liszczów. Cyfrowy ma szczypiorów, siatkę i sporo tematu kryminalnego. A UPC ma najlepszy zasięg i Jamiego Oliviera. Szukam łebskiego montera który by był w stanie ogarnąć to wszystko i nie wydymać mnie na kasę.

Tyle prywaty, jadymy z koxem dalej

Rok 07 – Cavs. Znowu. To się już nudne robi. Co za pajac to to układał. I znowu 1 punktem. Garbajosa próbował kryć Jamesa, ale prędkość nie ta. Parker również, ale nie ta waga. Jedyna słuszna kombinacja zagrała 3 minuty i nie dała się zepchnąć w pomalowane w jedynej akcji a Bronem.

Rok 08 – syn marnotrawny wrócił i wiele nie zdziałał. Boone i Krstic to Twoi podkoszowi, Marcus Williams (swego czasu pokładałem w nim pokłady nadziei) rozgrywa Twoje ataki. Bargs, Bosh i Calderon zrobili swoje. 10 więcej trafionych rzutów wolnych również nie przeszkodziło.

Rok 09 – zieeew. Znowu Cavs, znowu w plecy. Lorenzen jeszcze żywy.

Rok 10 – Memphis(ponownie) w plecy (ponownie?). Grizz już z mocnym składem (ZBo, Marc, Gay, Conley i niczego nieświadomy Carroll) wpadła na nasz młody, niezaangażowany defensywnie skład i zrobiła nam z d jesień średniowiecza

Rok 11 – Bobcats w plecy

Rok 12 – Pistons do przodu, na deskach(deckach vel Deck 16) przygrywał nam Aaron Gray (brat Aarona Norrisa brata Chucka Norrisa który był Strażnikiem Walkerem który był Walkerem komentowanym przez Zielińskiego o którym pisałem w poprzednim wejściu – logic) – double double J czyli 12/12

Rok 13 – Pink Floyd p1, the Wall czyli John Wall 1-12 z gry i wygrywamy z Wizards

Rok 14 – Pink Floyd p2, Hammer the Wall czyli duet Gortat/Wall efektywnie i skutecznie, jednak reszta zespołu nie dotrzymała im tempa

Rok 15 – (po pojawia się dźwięk wydawany przez Diesla gdy myśli o Hawks). Byli lepsi, byli u siebie, byli w pewien sposób sensacją sezonu. A Korver miał listę 20 tricków by trafiać trójki. Opublikował listę i przestał trafiać. Shieeet. Anyway – 25 punktów w Philips Arena na naszą korzyść, Kyle zrobił 2-11 za trzy, nasz Lou 7-10 w tym samym aspekcie gry.

Nuff said

Transfery jo:

Sean Marks,  były wyśmienity podkoszowy m.in. Toronto, Phoenix tudzież kamień milowy mistrzowskiego składu Spurs został GM zespołu New Jersey Nets. Znajmy swoje miejsce jo.

Kirk Hinrich, brat TEGO Hinricha, którego jeszcze nikt nie poznał, trafia ponownie do Hawks. Legenda Bulls ery „after Jordan” mym skromnym zdaniem powinna kończyć tam, gdzie zaczynała. Ikona klubu to nie worek z kartoflami, by go ot tak przestawiać. Za niego do Bulls poszedł Justin Holiday i pick z 2018 roku.

Cavs wygrało w grę pozyskując strech 4/5, człowieka z wiecznie zdziwioną twarzą, Channinga Frye. W zamian odesłali zwłoki Carlosa Santany Varejao do Portland i Cunninghama do Orlando.

Nugs i Thunder wymienili się relikatami epoki ubiegłej w postaci Randego Foya, Steva Novaka, i DJ Augustina (nie mylić z  DJ 600 V). I picki.

Pistons wygrali TD pozyskując Thorntona i Motiejunasa z Rox kosztem picku z przyszłego draftu i Joela Anthonego. Monte jest obecnie kontuzjowany jakkolwiek obaj dają elastyczność na pozycjach od 2 do 5, rzut z dystansu, waleczność i doświadczenie.

Grizz pozyskali Lancelota z Clipps kosztem Jeffa Greena. Czyli przesunęli brak obrony na niższą pozycję, co przy wcześniejszym pozyskaniu Birdmana i Chalmersa aż tak nie boli. Do tego jeszcze ten charakter.. Będzie ciekawie.

Kieff poszedł do Wizards, czyniąc z nich gwarantowanego drugorundowca. W 2 stronę poszedł opos Blair, Kris Kardashian i jakieś głupoty draftowe.

Portland pozyskało z Miami Robertsa.

Mack trafił do Jazz.

 

 

 

 

Z miłości do koszykówki:
Elwood
19 lutego, 2016