Masai Ujiri: „And will come with Kyle too..”

Mefju A,31 stycznia, 2014

ujiriMusicie mi wybaczyć, jeśli coś przekręciłem w cytacie. Najważniejszy jest w tej chwili jego sens. Masai Ujiri użył go w ostatniej wypowiedzi na temat ASG. Lubię myśleć o słowach i postanowiłem zrobić nam mały mętlik w głowie.

Masai Ujiri zapytany o wyniki głosowania na rezerwy East odpowiedział mniej więcej coś takiego (bardzo skrając i przekładając na prosty polski):

DeMar DeRozan zasługuje na to. Ciężko pracuje, ma talent… Natomiast szkoda Lowry’ego, bo gra świetny sezon i również zasługuje na wybór. Pracuje na nasze zwycięstwa, obaj pracują. To dzięki nim jesteśmy tu gdzie jesteśmy.

Bywam trochę przewrażliwiony. Słuchając tej wypowiedzi miałem wrażenie jakby miał mętlik w głowie odkąd zaczął mówić o K-low-7.

Na koniec zapytany o to jak wybór do All Star Game wpływa na zawodnika odpowiedział (również skróciłem i przetłumaczyłem na prosty polski z pamięci):

Wpływa przede wszystkim na pewność siebie. Natomiast powiedziałem mu, że nie oczekujemy, że będzie All Starem tylko jeden raz.. Jeśli będziemy drużyną wygrywającą co roku, to co roku będzie wybierany do Meczu Gwiazd. Talent ma, teraz wystarczy tylko wygrywać, a wyróżnienia same przyjdą. I dla Kyle’a przyjdą również.

O czym mówi Ujiri:

1. Kyle Lowry zostanie w Raptors – drużynie z przyszłością – razem z DeMarem DeRozanem?

2. Lowry zostanie wysłany do lepszej drużyny?

3. Czy po prostu powiedział kilka miłych słów na pocieszenie / i zwiastun świetnej kariery gdziekolwiek miałby grać?

Oto jest temat na dzisiejsze rozkminy przed meczem z Denver Nuggets :) Oczywiście na koniec podrzucam oryginalną wypowiedź, jakbym coś przekręcił:

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
31 stycznia, 2014