Milwaukee Bucks (7-5) jako ostatni z serii meczów u siebie

Mefju A,21 listopada, 2014

Po bardzo ważnym zwycięstwie z osłabioną ekipą Memphis Grizzlies, podchodzimy do ostatniego meczu w ramach serii 7 spotkań na własnym parkiecie. Tym razem do ACC przyjeżdża młoda ekipa Milwaukee Bucks, która ostatnimi czasy bardzo lubi sprawiać nam kłopoty.

W sezonie 2013/14 bez Brandona Jenningsa i Monta Ellisa, Milwaukee Bucks nie byli w stanie wygrać z nami ani razu (blians 0-4), jednak każda potyczka z nimi była nerwowa, a jedna zakończyła się nawet tylko 4 punktową przewagą.

Tym razem nie będzie inaczej, gdyż w obecnym sezonie Bucks wygrali już między innymi z Memphis Grizzlies, Oklahoma City Thunder i Miami Heat.

Ostatnim meczem, jakie Kozły rozegrały, było środowe zwycięstwo po trzech dogrywkach z Brooklyn Nets. Jednocześnie jest to najdłuższe starcie tej drużyny od czasów pokonania Seattle Super Sonics w 1989 roku (5 dogrywek).

Dziś ekipa prowadzona przez Jasona Kidda (byłego trenera Brooklyn Nets swoją drogą) chciałaby pewnie ukraść punkcik Dinozaurom. Nie ma jednak wątpliwości, że to my jesteśmy faworytami. Ponadto wątpliwy jest występ Giannisa Antetokounmpo**, którego prawa kostka ucierpiała właśnie w trakcie wspomnianego meczu z Nets. Gannis wziął udział w treningu, jednak ostateczna decyzja nastąpi przed 1:30.

Po naszej stronie wciąż nie wiadomo co z Jamesem Johnsonem. Jego status to „z dnia na dzień”, spodziewać się jednak można, że nie zobaczymy go dzisiejszej nocy.

Przewidywane pierwsze piątki:

Toronto Raptors:
Kyle Lowry, DeMar DeRozan, Terrence Ross, Amir Johnson, Jonas Valanciunas

Milwaukee Bucks:
Brandon Knight, Khris Middleton, Jabari Parker, Giannis Antetokounmpo, Larry Sanders

** Napisałem z pamięci! :D

Z miłości do koszykówki:
Mefju A
21 listopada, 2014