Zapowiedź meczu z Washington Wizards

Marcel,30 grudnia, 2015

Ale ten rok szybko zleciał! Macie jakieś postanowienia noworoczne? Ja postanowiłem sobie, że powrócę do pełnej skoczności i będę znowu w stanie zapakować z góry… Trzymajcie za mnie kciuki, a tymczasem lecimy z zapowiedzią ostatniego w tym roku meczu Raptors.

Dzisiejszej nocy w Air Canada Centre przyjdzie nam gościć drużynę ze stolicy. Mowa tu oczywiście o Washington Wizards, drużynie której mamy coś do udowodnienia po ostatnich playoffs.

Dinozaury miały okazję zmierzyć się już dwa razy z Czarodziejami w tym sezonie. Z obu potyczek wyszliśmy cało, wygrywając kolejno 92-82 i 84-82. Czas na trzecie zwycięstwo z rzędu!

 

Czarodzieje zmagają się obecnie z dużymi brakami kadrowymi. Na liście kontuzjowanych znajdują się: Bradley Beal, Gary Neal, Alan Andersen, Nene Hilario i Drew Gooden. Mimo absencji ważnych zawodników w rotacji, Wizards zdołali wyjść zwycięsko z 4 z ostatnich 5  spotkań.

Nie jest tajemnicą, że podstawą ofensywy Wizards jest pick-and-roll Johna Walla z Marcinem Gortatem. Z całą pewnością trener Casey będzie musiał uczulić swoich zawodników na odpowiednie zmienianie krycia.

Pierwsze piątki:

Go Raptors! #WeTheNoth

Z miłości do koszykówki:
Marcel
30 grudnia, 2015