Zapowiedź: Sacramento Kings – Toronto Raptors

Neo,7 października, 2014

Wyniki spotkań przedsezonowych oczywiście nie mają żadnego znaczenia, gdyż chodzi przede wszystkim o budowanie formy i zgrania zespołu. Nie mniej pewne wnioski można już wyciągnąć. Widać że udział w Mistrzostwach Świata nie podziałał negatywnie na naszego lidera DeMar’a DeRozan’a, który skończył zawody z 21 oczkami na koncie. Dynamit w nogach pokazywał Terrence Ross (wykonał potężny wsad) ale niestety doznał w IV kwarcie urazu kolana, który co prawda nie jest groźny ale najprawdopodobniej dziś może nie wystąpić na boisku, czemu nawet nie można się dziwić. Nie warto przecież przed sezonem ryzykować poważniejszego urazu.

Z graczy którzy walczą o ostatnie 15 miejsce w składzie na parkiecie pokazali się Greg Stiemsma i Jordan Hamilton, dużo jeszcze nie można o nich powiedzieć ale widać że obu zawodnikom bardzo zależy na pozostaniu w zespole. Szansy swojej nie otrzymał natomiast Will Cherry, podobnie zresztą jak Bruno Caboclo i Lucas Nogueira. Mamy nadzieję że obaj pokażą swoje umiejętności podczas dzisiejszego spotkania.

Louis Williams bardzo długo nie mógł się wstrzelić ale jak już zaczął zdobywać punkty to seryjnie i to głównie za jego sprawą i Tyler’a Hanbrough’a Raptors ostatecznie zwyciężyli w spotkaniu. Warto zaznaczyć że pozostali nasi zawodnicy zaprezentowali się poprawnie, choć strat było dużo to należy na to przymknąć oko. Na prawdziwą grę przyjdzie czas już niedługo. Dodajmy że w spotkaniu nie zagrał z powodu bólu ręki Patrick Patterson i także nie wiadomo czy dziś będzie w stanie pomóc naszej ekipie.

Pojedynek pomiędzy Sacramento Kings i Toronto Raptors rozpoczyna się o godz.4:00. Znów jesteśmy ciekawi pojedynku DeMarcus CousinsJonas Valanciunas. Można także przyglądać się grze kolejnego Kanadyjczyka, który ma szansę zdobić karierę w NBA – Nick Stauskas bardzo ładnie grał 2 dni temu i ciekawe jak dziś zaprezentuje się przeciwko naszym „Dinozaurom”. Tym co będą oglądać życzymy dużych emocji a tych co nie będą zarywać nocy zapraszamy jutro na naszą stronę gdzie będzie relacja ze spotkania…

Z miłości do koszykówki:
Neo
7 października, 2014