Zapowiedź: Toronto Raptors – New York Knicks

Neo,24 października, 2014

6-1 to nasz aktualny bilans rozgrywek przedsezonowych i mimo że do wyników wagi się nie przykłada to jednak gdzieś w psychice pewien luz przed sezonem regularnym pojawia się. Dobrze to świadczy, gdyż widać że nasza ekipa rozumie się coraz lepiej a o „chemię” w drużynie także raczej nie mamy co się martwić. Dzisiaj jest ostatni dzień przygotowań drużyn do startu sezonu i niektóre ekipy rozegrają jeszcze po jednym kontrolnym spotkaniu. Jednym z nich będzie ponowny pojedynek Toronto Raptors i New York Knicks.

Kilkanaście dni temu w Madison Square Garden górą były „Dinozaury” które w IV kwarcie przesądziły o losach spotkania. Dodajmy że wtedy nie grał m.in Andrea Bargnani, który jednak dziś powinien już zagrać przeciwko swoim byłym kolegom z Toronto. Najprawdopodobniej jednak zabraknie Jose Calderon’a, gdyż Hiszpan ma kłopoty z łydką. Kłopotów zdrowotnych nie ma na szczęście w Raptors. Wszyscy są gotowi do gry a brak Louis’a Williams’a w ostatnim wygranym sparingu z Maccabi Haifa to po prostu wolne od trenera, także nie ma się czym martwić.

Dzisiejszy mecz odbywa się w Montrealu a zaczynamy o godz.1:30. To ostatnia gra kontrolna, potem już tylko będzie nerwowe oczekiwanie na start sezonu regularnego. Czas na przygotowania mija, niedługo zaczynamy zabawę na poważnie…

Z miłości do koszykówki:
Neo
24 października, 2014